24000 btu klima

Sigma Plus 24000 Btu Klima SGM24INVDMH Klima Kampanya 2021

9500

Sigma Klima Plus A++ Enerji Sınıfı 24000 BTU Inverter Klima Kampanya

İklimsa Sigma Klimalar İzmir içi 5 Metre Borulama ve Montaj Dahil Fiyattır.
Kredi Kartına Taksitli Fiyatlarımız için Lütfen İletişime Geçiniz.

Piyasadaki en ucuz split klima ve duvar tipi klimaları almak yerine 3 Yıl iklimsa garantili ve Türkiye'nin her Bölgesindeki 450'den fazla satış ve servis ağı olan kaliteli ürünü uygun fiyata alın.

İklimsa Sigma Plus Klimalarda Kampanya Peşin Fiyatına 12 Taksit

Klima fiyatları ve detaylı bilgi için 0232 329 00 75 veya 0506 097 0075 Nolu Whatsapp tan Ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Montaj - 3 Yıl İKLİMSA Garantisi

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Mağazamızla İletişime Geçiniz.

İklimsa Klima Kampanyalı ürünler bölümüne bakmadan geçmeyin.

İklimsa Sigma Klima Kampanyalar buradan klima kampanyalar bölümüne geçebilirsiniz.

TEKNİK BİLGİLER
Kapasite/ Isıtma 25.249 (6.142 - 36.270) BTU/h
Kapasite/ Soğutma 23.884 (6.585 - 30.196) BTU/h
Enerji Sınıfı/ Soğutma / Isıtma (Ortalama) A++/A+

Yüksek Enerji Verimliliği
Bölgelere göre A+, A++, A+++ değişen yüksek enerji verimliliği sayesinde dış ortam sıcaklığına göre performansı değişecek verim oranı daha da artacak ve elektrik tüketiminizi minumuma düşürür.

Konfor
Siz hissedin, klimanız gerçekleştirsin.

I Feel
Kumanda üzerindeki “I Feel” düğmesine basıldığında, sensör yardımıyla bulunduğunuz noktadaki sıcaklığı algılar. Bu bilgiyi iç üniteye gönderir ve ayarlamış olduğunuz derece ile karşılaştırır. Klima hava üflemesini artırarak veya azaltarak o anda bulunduğunuz noktadaki sıcaklığı, ayarlamış olduğunuz değere göre otomatik olarak ayarlar. Böylece yaz ya da kış koşullarına göre en ideal soğutma ve ısıtma sağlayarak konforunuzu artırır.

Akıllı Uyku Modu
Uyku sırasında vücut sıcaklığı düşer. Kumanda üzerindeki “Akıllı Uyku Modu” seçilerek 8 saatlik uyku süresi boyunca uykuya dalma, derin uyku ve uyanma periyotlarına göre daha rahat bir uyku ortamı sağlar ve güne daha dinç başlamanıza yardımcı olur.

Daha Uzağa Üfleme
10 metreye kadar üfleme özelliği sayesinde bulunduğunuz noktaya kadar soğuk veya sıcak havayı ulaştırır ve her noktada eşit sıcaklık seviyesi sağlayarak konforunuzu artırır.

Soğuk Üflemeyi Engelleme
Standart klimalar ısıtma fonksiyonu başlatıldığında iç ünite bataryası ısınana kadar ortama soğuk hava üflerken; soğuk üflemeyi engelleme özelliğine sahip Sigma klimalar bu süreyi bekleme modunda geçirir. 2 dakika sonra istenen sıcak hava oluştuğunda üfleme devreye girer ve bu sayede klimanız üşümenizi engeller.

Turbo Soğutma ve Isıtma
Kumanda üzerindeki Turbo düğmesi kullanılarak Sigma klimanız kısa sürede ısıtma ve soğutma sağlar. G10 inverter yüksek teknolojisi sayesinde gerçekleşen bu özellikle klimanızdan en verimli sonucu elde edersiniz.

Sağlık
Sağlıklı havanın keyfini çıkarın! Sigma klimalar sahip olduğu 3 çeşit filtre ile siz ve sevdikleriniz için sağlıklı hava sağlar.

-15 Derecede Isıtma ve Soğutma
Sigma klimaların G10 teknolojisine sahip frekans ayarlayıcı kompresörü tarafından desteklenen bu özellik -15 derecede dahi güvenli ve sorunsuz bir şekilde ısıtma / soğutma yapılabilmesine olanak sağlar. Özellikle soğuk iklimlerde tercih edilen önemli bir özelliktir.

Akıllı Buz Çözme
Bu özelliğin bulunmadığı klimaların dış ünitelerinde her 50 dakikada bir 10 dakikaya ayarlanmış olan buz çözme özelliği vardır. Bu durumda dış ünite çalıştığı süre boyunca ihtiyaç olmadığı durumda dahi buz çözme işlemine devam eder. Bu süre içinde de iç üniteyi durdurarak ısıtma işlemine bir süre ara verir. Bu durum hem i

Diğer Ürünler