12000 btu klima

Sigma Comfort 12000 Btu Klima SGM12INVDMS Klima Kampanya 2021

4000

İklimsa Sigma Comfort 12000 Btu İnverter Klima

İklimsa Sigma Klimalar İzmir içi 5 Metre Borulama ve Montaj Dahil Fiyattır.
Kredi Kartına Taksitli Fiyatlarımız için Lütfen İletişime Geçiniz.

ALİAĞA - MENEMEN - ÇİĞLİ - KARŞIYAKA - BAYRAKLI - BORNOVA - KEMALPAŞA - BUCA - KARABAĞLAR - KONAK - BALÇOVA - NARLIDERE - GÜZELBAHÇE - SEFERİHİSAR - MENDERES - TORBALI - GAZİEMİR
İlçelerine gün içinde kapıya teslim hizmetimiz vardır.


Klima Kampanyalarından Haberdar Haber Almak İçin YOUTUBE Kanalımıza Abone Olun


n11 Satış Mağazamız : İKLİMSAÇİĞLİ


En ucuz ve en uygun  12000 Btu'luk split klimalar iklimsa Tkn klima'da, iklimsa klima çeşitlerini ve fiyatlarını görmeden klima almayın.

Piyasadaki en ucuz split klima ve duvar tipi klimaları almak yerine 3 Yıl iklimsa garantili ve Türkiye'nin her Bölgesindeki 450'den fazla satış ve servis ağı olan kaliteli ürünü uygun fiyata alın.


İklimsa Sigma Comfort Klimalarda Kampanya 


Klima fiyatları ve detaylı bilgi için 0232 329 00 75 veya 0545 787 89 03 Nolu Whatsapp tan Ulaşabilirsiniz.


Ücretsiz Montaj - 3 Yıl İKLİMSA Garantisi


Detaylı Bilgi İçin Lütfen Mağazamızla İletişime Geçiniz.

İklimsa Klima Kampanyalı ürünler bölümüne bakmadan geçmeyin.

İklimsa Sigma Klima Kampanyalar buradan klima kampanyalar bölümüne geçebilirsiniz


TEKNİK BİLGİLER

Kapasite/ Isıtma 11.601 (2.047 - 15.013) BTU/h
Kapasite/ Soğutma 10.918 (2.047 - 12.283) BTU/h
Enerji Sınıfı/ Soğutma / Isıtma (Ortalama) A++/A+

Yüksek Enerji Verimliliği

Bölgelere göre A+, A++, A+++ değişen yüksek enerji verimliliği sayesinde dış ortam sıcaklığına göre performansı değişecek verim oranı daha da artacak ve elektrik tüketiminizi minimuma düşürür.

Konfor

Siz hissedin, klimanız gerçekleştirsin.

I Feel

Kumanda üzerindeki “I Feel” düğmesine basıldığında, sensör yardımıyla bulunduğunuz noktadaki sıcaklığı algılar. Bu bilgiyi iç üniteye gönderir ve ayarlamış olduğunuz derece ile karşılaştırır. Klima hava üflemesini artırarak veya azaltarak o anda bulunduğunuz noktadaki sıcaklığı, ayarlamış olduğunuz değere göre otomatik olarak ayarlar. Böylece yaz ya da kış koşullarına göre en ideal soğutma ve ısıtma sağlayarak konforunuzu artırır.

Akıllı Uyku Modu

Uyku sırasında vücut sıcaklığı düşer. Kumanda üzerindeki “Akıllı Uyku Modu” seçilerek 8 saatlik uyku süresi boyunca uykuya dalma, derin uyku ve uyanma periyotlarına göre daha rahat bir uyku ortamı sağlar ve güne daha dinç başlamanıza yardımcı olur.

Daha Uzağa Üfleme

10 metreye kadar üfleme özelliği sayesinde bulunduğunuz noktaya kadar soğuk veya sıcak havayı ulaştırır ve her noktada eşit sıcaklık seviyesi sağlayarak konforunuzu artırır.

Soğuk Üflemeyi Engelleme

Standart klimalar ısıtma fonksiyonu başlatıldığında iç ünite bataryası ısınana kadar ortama soğuk hava üflerken; soğuk üflemeyi engelleme özelliğine sahip Sigma klimalar bu süreyi bekleme modunda geçirir. 2 dakika sonra istenen sıcak hava oluştuğunda üfleme devreye girer ve bu sayede klimanız üşümenizi engeller.

Turbo Soğutma ve Isıtma

Kumanda üzerindeki Turbo düğmesi kullanılarak Sigma klimanız kısa sürede ısıtma ve soğutma sağlar. G10 inverter yüksek teknolojisi sayesinde gerçekleşen bu özellikle klimanızdan en verimli sonucu elde edersiniz.

Sağlık

Sağlıklı havanın keyfini çıkarın! Sigma klimalar sahip olduğu 3 çeşit filtre ile siz ve sevdikleriniz için sağlıklı hava sağlar.

Güvenirlik ve Sağlamlık

Güvencemiz altındasınız.

-15 Derecede Isıtma ve Soğutma

Sigma klimaların G10 teknolojisine sahip frekans ayarlayıcı kompresörü tarafından des

Diğer Ürünler